Alışveriş Sepeti 0,00 TL

Sepetinizde hiç ürün yok.

Sık Sorular Sorular

Bu sayfada, aklınıza gelebilecek muhtemel soruların cevaplarını bulacaksınız. Daha kapsamlı bilgi için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

SalEvi.com'da üyelik ücretli mi ?

Sitemizde üyelik ücreti talep edilmemektedir. Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.

SalEvi.com'da stok sorunu yaşar mıyım ?

SalEvi.com.com stoklarında bir çok ürün stoklu olarak bulunmaktadır. Ancak ürünlerin temini ve piyasa şartlarından doğan etkenlerden dolayı bazı ürünlerin stoklarda olmaması veya geçici süre temin edilememesi mümkündür. Bu gibi durumlarda sizlere hemen bilgi verilecektir. Ürün açıklamasında "Stokta var" yazan ürünler stoklarımızda var olup banka güvenlik onayınıza istinaden aynı gün kargoya verilmektedir.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi ?

Fatura ve teslimat adresleriniz farklı olabilir. Teslimat adresi formu ile, fatura adresi formu farklıdır. Birbirinden farklı adres bilgileri girebilirsiniz.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde ürünü kullanmadan Salevi.com.com'a iade edebilirsiniz. İade kargonuzu gönderirken faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki göndermeyi unutmayınız.

Teslimat süresi kaç gündür?

SalEvi.com.com'dan sipariş vermiş olduğunuz ürünler, ürün sayfasında aksi belirtilmediği sürece ödeme onayının gerçekleştiğinde 3 işgünü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.

Kargo firmalarının adrese teslim süreleri siparişin gönderildiği il ve ilçeye göre farklılık göstermekte olup, genel olarak ürünler en geç 3 iş günü içerisinde adresine gönderilir.

Kargomu takip edebilir miyim?

Kargonuzun durumunu Müşteri Temsilcimizden öğrenebilirsiniz. 

 
© 2014 ŞAL EVİ. Tüm hakları saklıdır. Fotoğraflar ve yazılar izinsiz kullanılamaz. ŞAL EVİ ® tescilli bir markadır.