Yaz mevsimi dolayısıyla sıcaklar çekilmez bir hal alıyor. Bir de biz tesettürlü bayanların durumu biraz daha zorlaşıyor. Hem şıklığımızdan ödün vermeden hem de sıcaklardan minimum etkilenmek adına sizler için yazın en çok tercih edilen renk ve desenlerini bir araya getirdik. Açık renklerden oluşan bu seride birbirinden şık ve zarif ipek şallar sizi bekliyor. Şal Evi sizin için en iyi kalitede ve %100 ipekten oluşan şalları seçti. Şıklığın değişmeyen adresi salevi.com da daha fazlasını bulabilirsiniz.

1- Açık Mavi İpek Şal: Yazın en fazla tercih edilen şal modellerinden biri olan açık mavi ipek şal ile sıcak havalarda şık ve zarif kalın.

2-  Mint & Somon İpek Şal:  Mint ve somon rengi ipek şalın iki renk tonunu kombin yaparken çok rahat kullanabilirsiniz. Çift renkli mint somon ipek şal ile yaz aylarında serin kalın. :)

3-  Açık Mavi Sarı İpek Şal:  Açıkmavi ve sarının şıklığı tek bir şalda buluşuyor.  Şalevi'nde yaz ayları boyunca en fazla tercih edilen şal modellerimizden olan bu şal ile serin kalın :)

4- Açık Bej İpek Şal: Açık bej rengindeki bu ipek şal yaz mevsiminin vazgeçilmezi 5 ipek şal arasında yer alıyor. Neden İpek Şal başlıklı yazımızda belirttiğimiz gibi ipel şallar sizleri yaz aylarında serin tutuyor.

5- Açık Pembe İpek Şal: Açık pembe ipek şal, pembe tutkunları ve şıklığına önem verenler için vazgeçilmez şallar arasında yer aldı. Sizde pembeyi seviyorsanız bu şal sizi şıklıkta yarıştıracak :)