Yazdan sonbahara geçişin ilk belirtilerinin yaşandığı şu günlerde, yaz mevsimini yavaş yavaş uğurluyor, sonbahar hazırlıklarına başlıyoruz. Güneşli, nemli ve aşırı sıcak günleri arkamızda bırakmaya, yazlıkları yavaştan dolaplara kaldırmaya hazır mıyız ? :)

Sıcaktan aşırı bunaldığımız, ’’ kışı özledim ben’’ dediğimiz günler bitmek üzere. Ülkemizde her mevsimin şüphesiz ayrı bir güzelliği ve her mevsimin ayrı bir sıkıntısı var ; kışın soğuğu, yazın sıcağı ve baharın yağmuru. İnsanoğlu yapısı gereği midir bilinmez tüm bu durumlardan şikayetçidir.

Tüm bunları bir kenara bırakıp sizi neşelendirecek içinizi açacak güzel bir haberimiz var. Sonbahar daha gelmeden, sonbaharın en gözde renklerinden oluşan 5 şal modelini sizin için bir araya getirdik. Sonbaharın göz alıcı renklerini şallarımıza yansıttık. Sonbahar aylarında bu şallar üzerinizde kesinlikleharika duracak.

1- Gül Kurusu Rengi İpek Şal: Gül kurusu rengi ipek şal sahip olduğu renk tonu ile şıklığınızda bir sonbahar havası yaratacak.

2- Bakır Rengi İpek Şal: Sonbaharın sarımtırak rengi Bakır Rengi İpek Şalla buluştu ve harika mevsimsel uyum ortaya çıktı.

3- Leopar Desenli İpek Şal: Her zaman vazgeçilmez desenler arasında bulunan leopar desenli ipek şal bu sonbaharda da bizim favorimiz. :) 

4-  Kayısı Sarı İpek Şal: Tamda bu günlerde tercih edebileceğiniz, yaprakların sarardığı sonbaharın en güzel manzaralarının ortaya çıktığı günlerde kayısı sarı ipek şal size harika bir uyum sağlayacak. 

5- Yosun Yeşili Altın İpek Şal: Yosun yeşili ile altın renginin harika bir uyum sağladığı bu model sonbahar için oldukça ideal ve oldukça şık. :)