Yaşımız, mevkimiz, sahip olduklarımız ne olursa olsun vazgeçemediğiz tek şey anne sıcaklığıdır. Bize her daim destek olan, sevincimize bizden çok sevinen, kederimize bizden çok dertlenen yeri doldurulamaz tek varlıktır.  Annelerin hayatımızdaki ehemiyetini kelimelerle anlatmak, ifade edebilmek çok güçtür.

Tüm bunlar sebebiyle Dünya’da anneler günü, gösterilmesi gereken sevgi ve saygının vurgulanması için mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanır. Sadece bir güne bu özel insanları sığdırmak mümkün değil elbette ama yaşarlarken ve fırsatımız varken, onlara hakettiği sevgiyi her gün göstermeliyiz.

Tüm fedakarlıklarına rağmen onların bizden istedikleri, bir hatır sormak, bir tebessüm hele birde ‘eline sağlık’ dedik mi değmeyin keyiflerine :) Şalevi.com karşılıksız sevginin emsali annelerimiz tarafından takdir edilen bir kampanyaya daha imza attı. Her yaş aralığına hitap eden geniş renk kartelasına sahip Deluxe Serisi şallarımız sadece annelerimiz için 119 TL yerine, 95 TL. Üstelik 3 şal alana Sport serisi serisinden seçtiği şal hediye!

Deluxe Serisi Şallar: http://www.salevi.com/deluxe-serisi-ipek-sallar.html 
Sport Serisi Şallar: http://www.salevi.com/salevi-sport.html