Şal Evi olarak size birbirinden güzel, şık ve kaliteli ipek şalları sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her gün sosyal medya aracılığıyla sizlerden aldığımız etkileşimler bizleri sizlere daha kaliteli hizmet  sunmak için daha da sorumlu ve dikkatli kılıyor. Sizin salevi.com ’a olan güveninizi ve ilginizi boşa çıkarmayacağız ve bu sorumlulukla sizler için titiz çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Beğenerek ve güvenerek salevi.com ’dan aldığınız ürünlerin çeşitli güvenli ödeme seçenekleri bulunuyor. Bugün size bunlardan bahsedeceğiz.

1- EFT: Satın almak istediniz ipek şalın ücretini banka hesabımıza EFT yoluyla ödeyebilirsiniz

2- Havale: Satın almak istediğiniz ipek şalın ücretini, eğer sizde Finansbank kullanıcısı iseniz, Finansbank hesabımıza havale yoluyla ödeyebilirsiniz.

3- Kapıda Nakit Ödeme: Satın almak istediğiniz ipek şalı, ödeme seçeneklerinde kapıda nakit ödeme seçeneğini tercih ederek, kapınıza gelen kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

4 -Kredi Kartı: Satın almak istediğiniz ipek şalın ödemesini kredi kartı bilgilerinizi girerek güvenle satın alabilirsiniz. Ayrıca Finansbank müşterilerine aynı fiyat üzerinden iki taksit yapabilme imkanı da sunuyoruz.

5- Diğer Yöntemler: Şalevi olarak çok taksitli ve farklı kanallar vasıtasıyla ödeme yapabileceğiniz yöntemler üzerinde çalışıyoruz. Çok yakında diğer ödeme yöntemlerimizi blog üzerinden duyuracağız.

not: Telefonla Sipariş: Satın almak istediğiniz ipek şalı 0554 503 32 27 nolu numarayı arayarak sipariş verebilir ödeme konusunda bilgi alabilirsiniz.

Şalevi Blog'da yayınlanan son günlerin popüler içeriklerini aşağıdaki linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

* İstanbul'da Gezilecek 10 Yer
* Hülya Aslan İpularıyla Klasik ve Kolay Şal Bağlama