5 senedir siz değerli müşterilerine ipek şal alanında hizmet veren Şalevi sizlerin güveni ve desteğiyle büyümeye devam ediyor.  Avrupa'da yaşayan müslümanlara yönelik daha iyi hizmet vermek amacıyla Şalevi Avrupa websitemizi hizmete açtık. Schalhaus.com adresinde hizmet verecek olan Şalevi Avrupa websitemizi Avrupa'da yaşayan müşterilerimiz salevi.com kalitesiyle aynı olarak kullanabilirler. Schalhaus.com ile Avrupa'da yaşayan müşterilerimize birçok kolaylık sağladık. İşte onlardan bazıları;

1- Merkezi Almanya'da bulunan Schalhaus.com ile birlikte Avrupa'da yaşayan müşterilerimize %100 ipek şallarımızı daha hızlı bir şekilde ulaştıracağız.

2- Avrupa'da yaşayan müşterilerimiz Paypal ve Sofort ödeme yöntemlerini kullanarak gönül rahatlığı ile schalhaus.com adresinden alışveriş yapabilirler. 

3- Kargo gönderimlerinin Avrupa içindeki bütün ülkelere DHL ile yapılacak ve Avrupa'da yaşayan müşterilerimizin ürünleri Almanya'da yer alan depomuzdan daha hızlı bir şekilde gönderilmiş olacak.

4- schalhaus.com'un websitesi Almanca olarak hizmet vermiş olacak. Almanca dışında Türkçe ve Fransızca mesajlarınıza da cevap vermiş olacağız. 

Şalevi sizlerinde desteğiyle büyümeye devam ediyor. Bütün müşterilerimize teşekkür ederiz. :) schalhaus.com kalitesini incelemek için tıklayın.