2 sene önce Zeliha Kurt Erdemir ve Reyhan Demirtaş tarafından kurulan sadece şal satışı üzerinden faaliyet gösteren niş e-ticaret projesi “Şal Evi” yenilendi!

Tesettürlü şık kadınların uygun fiyatta, yüksek kalitede ve kendilerine yakışacak şalları üretip satışını gerçekleştiren “Şal Evi” tek bir tıkla istediğiniz şalı almanıza fırsat sunuyor. Piyasada satılan onlarca ürün arasında kaliteli, ucuz ve kendilerine yakışanı bulmakta zorlanan kadınların imdadına yetişen Şal Evi yeni arayüzü ve altyapısıyla artık daha güçlü!

Yenilenen Şalevi’nde herşeyi sadeleştirdik ve salevi.com adresini daha temiz bir görünüme kavuşturduk. Yeni arayüzde ürünleri daha net görebilir ve en ince detaylarına kadar inceleyebilirsiniz. Kategorileri incelerken şalları en net şekilde inceleyebilirsiniz. Salevi.com websitemizi yenilerken yeni dönemde sosyal medyada daha aktif bir “Şal Evi” olarak karşınızda olacağız.

Günlük olarak şal trendleri, kombinler ve hayat önerileriyle siz değerli hanımlar için özel ipuçları ve bilgiler paylaşacağız. 2 sene içerisinde siz değerli müşterilerimizin desteğiyle tesettürlü şık bayanların vazgeçilmez uğrak yeri haline geldik. Yenilenen salevi.com adresimiz sizlere güvenli ödeme kolaylığı ve ücretsiz kargo imkanı da sunuyor. Yenilenen “Şal Evi” ile ilgili görüş ve önerilerinizi "[email protected]" adresinden bizimle paylaşabilirsiniz. Renklerimizle hayatınıza renk katmanız ümidiyle, hoşçakalın :)