Şal Evi olarak sadece internet sitemizi değil aynı zamanda da sosyal medya hesaplarımızı da yeniledik ve artık Şal Evi dostlarıyla daha kaliteli etkileşim kurmanın mutluluğu içindeyiz. Facebook, Twitter ve Instagram, Youtube'da sizlerle daha yakın iletişim halinde olmayı amaçlıyoruz.

Facebook sayfamız üzerinden birbirinden güzel şallarımız hakkında bilgiler verirken, anlık öneriler ve tesettür giyim ile ilgili öneri ve tavsiyelerimizi sizlerle paylaşacağız.

Twitter hesabımızdan moda ve tesettür giyim kısa öneri ve tavsiyelerimizi sizlere sunacağız.

Instagram hesabımızda ürünlerimizin en yeni fotoğraflarını sizlerle paylaşıyoruz, hatta istişare ediyoruz. Bunun yanısıra sipariş için irtibat numaralarını vererek telefonla da sipariş imkanı sunuyoruz.

Şal Evi Youtube hesabımızda ise Ala dergisi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz “Şal Bağlama Yöntemleri” video serisi gibi özel videoların yanı sıra Şal Evi etkinliklerini, tesettür giyime dair küçük ipuçları, çekimlerin kamera arkasını, bayilerimizden görüntüleri, Şal Evi ile yapılan röportajları da sizlerle paylaşacağız.

Şal Evi ailesi olarak sosyal medyanın, Şal Evi dostlarına dokunabileceğimiz, onları dinleyip bilgilendirebileceğimiz, yeri geldiğinde ürünler, moda ve tesettür hakkında istişare edebileceğimiz ve sizleri daha yakından tanıyabileceğimiz en önemli yer olduğuna inanıyoruz. Renklerimizle hayatınıza mutluluk katmaya devam edeceğiz.