Tesettürlü bayanların aksesuar tercihleri çoğu kez yanlış olabiliyor. Ya giydiği kıyafetlerle uyum sağlamıyor ya da abartılı kaçabiliyor. Tesettürlü bayan arkadaşlarımızın her daim şık olması gerektiğini düşünerek www.salevi.com dan aldığınız şallar ile birlikte kullanabileceğiniz 5 farklı takı kombinini sizler için yaptık. Her zaman zarif ve şık olmanız dileğiyle kendinize iyi bakın diyoruz ve kombinlerimizi sıralıyoruz.

1- Sarı Pembe İpek Şal: Sarı pembe ipek şal ile kullanabileceğiniz, şalınızla da uyum sağlayan geometrik bileklik sizi epey şık gösterecek :) 

 

2- Pembe Mor İpeak Şal: Pembe Mor ipek şal ile benzer tonlarda olan bu olan yüzük ile hem şalınız hemde siz   uyumlu, zarif ve kibar bir görünüşe sahip olacaksınız.

 

3- Mint Somon İpek Şal: Mint Somon ipek şal ve benzer tonlarda kalın bir bileklik. Gösterişli davetlerin en şık bayanı olmanızı sağlayacak olan bu kombin ile zarif ve şık olmak sizin elinizde.

 

4- Siyah İpek Şal: Her tesettürlü bayanın dolabında mutlaka bulunan siyah şalı, altın renkli uzun şık bir kolye ile kombinledik. Kolyenin siyah satış ile siyak ipek şalınız ile son derece zarif duran bu kombini beğeninize sunuyoruz.

 

5- Saks Eflatun İpek Şal: Saks eflatun ipek şalı zarif kibar bir kolye kombinledik. Gösterişten uzak ama oldukça şık bayanların tercihi olabilir. Güzellik sadelikte gizlidir :)

Stil ve Moda merkezi Şalevi Blog'ta sizleri bilgilendirmeye ve ufuk açıcı öneriler sunmaya devam edeceğiz. Diğer blog yazılarımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.  %100 ipek şallarımızı kredi kartı, EFT, Havele veya 0554 503 32 27-28 numaralı telefonlardan sipariş verebilirsiniz!. Takipte kalın.