Kış yuvadan uçuyor, ilkbaharın ılık havası hissetmemizle neşemizin yerine gelmesi bir oluyor. Peki neşemiz varda buna uygun şalımız yok mu? Elbette var! Şalevi’nin ilkbaharın cezbedici havasına uygun rengarenk %100 ipekten oluşan şalları online mağazada yerini aldı. Açık renklerin ve eğlenceli renklerin hakim olduğu yeni kreasyonda yine beklentileri fazlasıyla karşıladı. Kombinlerinizin en iyi parçaları olmaya aday yeni renklerde doğal renklerden tutunda, zarif tonlara, kırmızılara, turunculara kadar her renk mevcut. Üstelik her haftanın fırsat ürünlerini takip ederek popüler şallarımıza indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kışlıkları yavaştan dolaplardan kaldırdırdığımız bu zamanlarda Şalevi’nin yeni renkklerine göz atmaya ne dersiniz? 

 

Orkide Fuşya İpek Şal

Yaz yüzünü göstermeye başladı demek düğün mevsimi açıldı demektir. Gerek düğün gerekse özel davetleriniz için kullanabileceğiniz Orkide Fuşya şalı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. 

 

Kırmızı-Fuşya İpek Şal

Tam bir enerji abidesi Kırmısı-Fuşya İpek Şal renkleriyle içiniz kıpır kıpır olacak. 

 

Fuşya-Altın İpel Şal

Gövdesi fuşyanın açık tonlarından, püskülleri ise altın renginden oluşan şal. Günlük giy-çık tüm kombinlerinizde uyumu yakalayacak. ;) 

 

Soft Pudra-Pembe İpek Şal

Zarif görünümümü her daim koruyan hanımların tercihi Soft Pudra-Pembe İpek Şal. Hem bahar ve yz aylarına uygun görünümü hemde zarafetiyle göz dolduran şal sizinde vazgeçilmeziniz olacak. 

 

Çay Filizi İpek Şal

Doğadan ilham aldık... Günlük kısa yürüyüşlerinde bile şıklığından ödün vermeyen hanımlara şiddetle tavsiyemizdir. J Hem %100 ipek yapısı hemde rengiyle doğanın bir parçası gibi hissedecesiniz. 

 

Şalevi'nin benzersiz renklerini incelemek için tıklayın.

Bir önceki blog yazımızı okumak için tıklayınız.