Tesettürlü hanımların en çok zorlandıkları konulardan biri tesettüre uygun olmayan kıyafetleri, uygun hale getirmektir. Kimi zaman çok beğendiğimiz bir elbisenin ya da tuniğin fakir kolu; kimi zamansa uzun süredir aradığımız renkteki bluzun biraz fazla açık yakası bizi alışverişten soğutur. Şal Evi tam da bu problemlere yönelik dantelli / düz kolluk ve boyunluk gibi aksesuarları tesettürlü hanımların kullanımına sunuyor.

Aksesuar demişken, her gün kullandığımız ve sürekli yenilemek durumunda kaldığımız bone ve tokaları da unutmamak gerek. Şal Evi, ipek şallarınızın daha düzgün durması ve kaymaması için makarna toka olarak bilinen tokaları ve farklı renklerde dikişli / dikişsiz boneleri sizlerle buluşturuyor. Özellikle kronik migren gibi baş ağrısı şikâyeti olan hanımların tercih ettiği dikişsiz bonelerin rahatlığını denemenizi öneriyoruz.

Şal Evi’nin, ipek şallarını iğnelerle yıpratmak istemeyen, ilk günkü formunda uzun yıllar boyunca muhafaza etmek isteyen hanımlar için de bir ürünü var: şal klipsi. 5li paket olarak alabileceğiniz şal klipsleri hem şalınızı istediğiniz şekilde sabitliyor, hem de zarar görmesini engelliyor. Şal Evi’nde ipek şallarınızı gönül rahatlığıyla ve kolaylıkla temizleyebileceğiniz İpekçe şal şampuanlarını da bulabilir; ipek şallarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Üstelik 2 şal alan herkese ipek şal şampuanı hediye olarak gönderilmektedir.

Tüm aksesuar çeşitleri için tıklayınız.